Hayata geçirilen projelerle değerleme ve yatırım lideri

Türkiye’nin yetenekli girişimcilerini keşfeden ve onları desteklemek için çalışmalarına devam eden Yıldız Kuluçka, açık ve kapalı ofis imkânlarının yanı sıra eğitim, mentorlük, danışmanlık, yatırımcı buluşmaları gibi birçok katma değerli hizmeti bünyesinde barındırıyor.

Girişimcilerin en büyük destekçisi olan Yıldız Kuluçka, büyük ölçekte başarılı şirketler oluşturabilmek için birbirinden önemli imkânları bir arada sunuyor.

Girişimcileri kuluçka aşamasındayken keşfeden ve destekleyen Yıldız Kuluçka, 7/24 kullanılan açık ve kapalı ofisleri, uzman kişiler tarafından verilen eğitim ve mentorlük desteği, belirli periyotlarla girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getirmesi ile ön plana çıkıyor.

Yıldız Kuluçka bünyesinde bulunan Prototip Atölyesi ise üretime yönelik projeler geliştiren girişimcilerin imalat süreçlerine ücretsiz destek sunuyor.

Yıldız Kuluçka, Türkiye’nin en çok yatırım alan kuluçka merkezi olma hedefiyle girişimciler için yapılan yatırımcı buluşmalarına ağırlık vermeye devam ediyor. Ayrıca başta oyun, fintek, sağlık ve sigorta teknolojileri gibi girişimciler için tematik alanlara özel, sürdürülebilir olabilen destekleyici hızlandırıcıları da faaliyete almayı amaçlıyor.

Invalid object name 'Unigate_Cookie'.